ZESPÓŁ MUZYCZNY

MUZYCY

KAROLINA

Fenomenalna wokalistka w składzie Navis!

Wysoce utalentowana wokalistka, której poczynania można śledzić w serwisie YouTube. Jest naszą główną wokalistką …. Posiada piękny głos o bardzo dźwięcznej barwie. Swobodnie posługuje się językiem angielskim. Porusza się w różnorodnym repertuarze, począwszy od stylowych ballad soul po energiczne rytmy dance. Uczęszczała do PMDK (Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury) w Lubartowie jako solistka pod okiem Grażyny Grymuzy. Laureatka wielu konkursów wokalnych oraz anglojęzycznych konkursów muzycznych. W roku 2012 wydała płytę przy współpracy z raperem PodLym o charakterze hip-hopowym „Wędrówka Dusz”. Kształci swój warsztat wokalny na warsztatach gospel. Swoim głosem o bogatej palecie barw dostosowuje się do stylistycznie różnych gatunków muzycznych.

ORESTA

Wokalistka zespołu Navis!

Bardzo dobra wokalistka – współpracująca z zespołem Navis. Jest posiadaczką pięknego głosu o bardzo dźwięcznej barwie. Swobodnie porusza się w różnorodnym repertuarze, począwszy od stylowych ballad soul po energiczne rytmy dance. Nienaganna prezencja sceniczna i warsztat zaowocowały występami na licznych prestiżowych imprezach, miedzy innymi występem na gali finałowej podczas konkursu Queen of Poland w Turcji w 2012r czy Gali MM2013.

BOGDAN

Konferansjer, wokalista, „klawiszowiec” oraz gitarzysta – serce i dusza zespołu.

Głównie obsługujący Instrumenty klawiszowe, gitary, wokal. Doskonale czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Muzyk o szerokich zainteresowanych, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w prowadzeniu imprez rozrywkowych, wodzirej z doskonałym wyczuciem publiczności. W 100% trafia w muzyczne gusta gości. 😉

PAWEŁ

Wokalista i gitarzysta.

Gra na gitarze elektrycznej, akustycznej i klasycznej ponad 30 lat. Śpiewa w sposób charyzmatyczny, posługując się swoim oryginalnym głosem. Trzeba wspomnieć, że jest też kompozytorem. Słucha i gra klasykę gitarową, jazz gitarowy, bluesa, rocka w rożnych odmianach, oraz inne style. Współpracował z wieloma zespołami i muzykami m.in. z braćmi Cugowskimi. Ma na swoim koncie sporo nagrań studyjnych ze swoimi kompozycjami lub jako muzyk sesyjny, oraz dziesiątki przeglądów, festiwali, koncertów, wiele wyróżnień i nagród. Od 2003 roku współpracował z muzykami z grupy CROSSROADS, THE TOUCH, DIVERSE MUZOS i INSIDEOUT na wyjazdach kontraktowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz Bahrajnie w Zatoce Perskiej.

TOMASZ

Saksofonista

Nietuzinkowy saksofonista, świetnie czujący się w muzyce rozrywkowej oraz jazz. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem kontraktowym. Tomasz często występuję z zespołem Navis a Jego muzyczne popisy na długo zostają w pamięci słuchaczy.

RAFAŁ

Perkusista

W ostatnim czasie Zespół Navis rozpoczął współpracę z perkusistą. Rafał związany jest z orkiestrą wojskową w Warszawie, poza tym udziela się w różnych projektach oraz zespołach świetnie poruszając się w różnych stylach muzycznych. Ma bardzo bogate doświadczenie studyjne oraz estradowe.

pavmedia.pl - tworzenie, projektowanie stron internetowych www Lublin